Home
Informaţii
Personal
Academic
Cercetare
Admitere
Evenimente
Calitate
Versiunea Română

SUBCATEGORII

 Dep. de Matematică şi Informatică

 Personal Auxiliar

 Personal Extern

 Documentele catedrelor

 In Memoriam



INFO

   
23.10.2018
Alegeri studenti în CF
22.10.2018
Burse 2018-2019
16.07.2018
Sesiunea III
28.05.2018
Conferinţă TGSP
21.05.2018
Sesiunea de vară
17.05.2018
WYRM 8th
03.05.2018
O zi în FMI
30.03.2018
Anunţ mastere
22.01.2018
Sesiunea de Iarnă
27.05.2017
Concursul ESTIC 2017
06.05.2017
Sesiune deschisă
24.02.2017
Seminar de informare Erasmus
23.12.2016
Disertaţie 2017
23.12.2016
Licenţă 2017
19.12.2016
Decizia 467 (relocare 3)
13.12.2016
Decizia 464 (relocare 2)
11.11.2016
Anunt privind relocarea
27.05.2016
Prima Conferinţă a Matematicienilor Mircişti
11.12.2015
Dialog cultural
07.04.2014
Science Days
22.08.2011
Parteneriat Romanian-American Foundation
19.08.2011
Perfecţionare. Definitivat şi Gradul II
15.10.2010
Seminarul Ştiinţific al Catedrei de Matematică

   Personal > Dep. de Matematică şi Informatică

Departamentul de Matematică şi Informatică

 
    

   
Prof. dr. Boskoff Wladimir-Georges boskoff@univ-ovidius.ro
Prof. dr. Costara Constantin cdcostara@univ-ovidius.ro
Prof. dr. Ene Viviana vivian@univ-ovidius.ro
Prof. dr. Popa Constantin cpopa@univ-ovidius.ro
Prof. dr. Popa Dumitru dpopa@univ-ovidius.ro
Prof. dr. Popovici Dorin-Mircea dmpopovici@univ-ovidius.ro
Prof. dr. Ştefănescu Mirela mirelast@univ-ovidius.ro
Conf. dr. Bărbulescu Alina abarbulescu@univ-ovidius.ro
Conf. dr. Cosma Luminiţa-Elena lbarbu@univ-ovidius.ro
Conf. dr. Flaut Elena-Cristina cflaut@univ-ovidius.ro
Conf. dr. Mancaş Christian cmancas@easynet.ro
Conf. dr. Nicola Aurelian anicola@univ-ovidius.ro
Conf. dr. Pelican Elena epelican@univ-ovidius.ro
Conf. dr. Petac Eugen epetac@gmail.com
Conf. dr. Popescu Elena epopescu@univ-ovidius.ro
Conf. dr. Puchianu Crenguţa cbogdan@univ-ovidius.ro
Conf. dr. Sburlan Dragoş-Florin dsburlan@univ-ovidius.ro
Conf. dr. Vernic Raluca-Ileana rvernic@univ-ovidius.ro
Conf. dr. Zaharescu Eugen ezaharescu@univ-ovidius.ro
Lector dr. Alexandrescu Adrian aalexandrescu@univ-ovidius.ro
Lector dr. Badea Maria-Gabriela gbadea@univ-ovidius.ro
Lector dr. Băutu Elena ebautu@univ-ovidius.ro
Lector dr. Bobe Alexandru alexandru.bobe@univ-ovidius.ro
Lector dr. Chelai Ozten ochelai@univ-ovidius.ro
Lector dr. Ciucă Marian-George mgciuca@univ-ovidius.ro
Lector dr. Cîrlig George-Valentin cgeorge@univ-ovidius.ro
Lector dr. Homentcovschi Laurenţiu lhomentcovschi@univ-ovidius.ro
Lector dr. Ibadula Denis denis@univ-ovidius.ro
Lector dr. Iorgulescu Gabriel giorgulescu@univ-ovidius.ro
Lector dr. Rusu Andrei agrusu@univ-ovidius.ro
Lector dr. Savin Diana savin.diana@univ-ovidius.ro
Lector dr. Sburlan Cristina c_sburlan@univ-ovidius.ro
Lector dr. Şerban Cristina
Asist. dr. Iordache Dorin
Asist. drd. Ionescu Anata-Flavia