Home
Informaţii
Personal
Academic
Cercetare
Admitere
Evenimente
Calitate
Versiunea Română

SUBCATEGORII



INFO

   
21.01.2019
Sesiunea de Iarnă
23.10.2018
Alegeri studenti în CF
22.10.2018
Burse 2018-2019
28.05.2018
Conferinţă TGSP
17.05.2018
WYRM 8th
03.05.2018
O zi în FMI
30.03.2018
Anunţ mastere
27.05.2017
Concursul ESTIC 2017
06.05.2017
Sesiune deschisă
24.02.2017
Seminar de informare Erasmus
23.12.2016
Disertaţie 2017
23.12.2016
Licenţă 2017
19.12.2016
Decizia 467 (relocare 3)
13.12.2016
Decizia 464 (relocare 2)
11.11.2016
Anunt privind relocarea
27.05.2016
Prima Conferinţă a Matematicienilor Mircişti
11.12.2015
Dialog cultural
07.04.2014
Science Days
22.08.2011
Parteneriat Romanian-American Foundation
19.08.2011
Perfecţionare. Definitivat şi Gradul II
15.10.2010
Seminarul Ştiinţific al Catedrei de Matematică

    
 
Sala PC109 (Piata Chiliei) 
Locaţie:   Piata Chiliei (Ion Voda)
 
Orar - Semestrul 2 2018 - 2019
Alegeţi o zi din perioada dorită:
Săptămâna: Luni, 18 Februarie 2019 - Duminică, 24 Februarie 2019
Luni, 18 Februarie 2019  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
10:00-12:00 CS-3 Artificial Intelligence (C) Lector dr. Băutu E.  
12:00-14:00 CS-3 Optimization Techniques (C) Conf. dr. Vernic R.  
14:00-16:00 CS-3 Optimization Techniques (S) Conf. dr. Vernic R.  

Marţi, 19 Februarie 2019  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
08:00-10:00 INF-3 Medii de proiectare și programare (L) Lector dr. Băutu E. gr.1
10:00-12:00 CS-2 Probability Theory and Statistics (S) Conf. dr. Vernic R.  
12:00-13:00 CS-2 Probability Theory and Statistics (C) Conf. dr. Vernic R.  
13:00-14:00 MI-2 Teoria probabilitatilor si statistica matematica (C) Conf. dr. Vernic R.  
14:00-16:00 MI-2 Teoria probabilitatilor si statistica matematica (S) Conf. dr. Vernic R.  
16:00-18:00 INF-3 Medii de proiectare și programare (L) Lector dr. Băutu E. gr.2

Miercuri, 20 Februarie 2019  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
10:00-12:00 CS-2 Numerical Analysis (C) Conf. dr. Pelican E.  
12:00-14:00 CS-2 Differential and Partial Differential Equations (C) Lector dr. Sburlan C.  
14:00-16:00 MAT-1 Sisteme de operare (L) Asist. drd. Ionescu A.  
14:00-16:00 MI-1 Sisteme de operare (L) Asist. drd. Ionescu A.  
16:00-18:00 MTI-m-2 Modelarea şi simularea fenomenelor bancare şi din asigurări (C) Conf. dr. Vernic R.  
18:00-19:00 MTI-m-2 Modelarea şi simularea fenomenelor bancare şi din asigurări (S) Conf. dr. Vernic R.  

Joi, 21 Februarie 2019  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
08:00-10:00 INF-2 Calculabilitate si Complexitate (L) Conf. dr. Sburlan D. gr.1
10:00-12:00 INF-1 Algoritmi fundamentali (L) Asist. dr. Iordache D. seria 2, gr.3
12:00-14:00 INF-2 Baze de date (L) Lector dr. Şerban C. gr.1
14:00-16:00 INF-2 Probabilități și statistică matematică (S) Conf. dr. Vernic R. gr.1
16:00-18:00 INF-3 Medii de proiectare și programare (L) Lector dr. Băutu E. gr.3
18:00-20:00 INF-3 Inteligență artificială (L) Lector dr. Băutu E. gr.3

Vineri, 22 Februarie 2019  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
08:00-10:00 INF-1 Algoritmi fundamentali (L) Asist. dr. Iordache D. seria 2, gr.5
10:00-12:00 CS-2 Databases (C) Conf. dr. Mancaş C.  
12:00-14:00 CS-2 Databases (L) Conf. dr. Mancaş C.  
16:00-18:00 INF-2 Probabilități și statistică matematică (S) Lector dr. Ibadula D. gr.3
18:00-20:00 INF-2 Probabilități și statistică matematică (S) Lector dr. Ibadula D. gr.4

Sâmbătă, 23 Februarie 2019  
NU se ţin ore!

Duminică, 24 Februarie 2019  
NU se ţin ore!