Home
Info
Staff
Academic
Research
Admission
Virtual Tour
Quality
English Version

SUBCATEGORIES



    
 
Room PC107 (Piata Chiliei) 
Location:   Piata Chiliei (Ion Voda)
 
Schedule - 1st Semester 2018 - 2019
Alegeţi o zi din perioada dorită:
Week Monday, October 15, 2018 - Sunday, October 21, 2018
Monday, October 15, 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
10:00-12:00 INF-1 Structuri de date (L) Asist. dr. Iordache D. Seria 2, gr. 5
12:00-14:00 INF-1 Structuri de date (L) Asist. dr. Iordache D. Seria 1, gr. 1
14:00-16:00 INF-2 Sisteme de operare (L) Asist. drd. Ionescu A. grupa 2
16:00-18:00 MD-m-1 Instruire asistată de calculator (L) Lector dr. Bobe A.  
18:00-19:00 MD-m-1 Instruire asistată de calculator (C) Lector dr. Bobe A.  
19:00-20:00 MD-m-2 Pregătirea lucrării de disertaţie (S) Lector dr. Bobe A.  

Tuesday, October 16, 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
08:00-10:00 INF-2 Sisteme de operare (L) Asist. drd. Ionescu A. grupa 3
10:00-12:00 INF-3 Tehnici avansate de programare (L) Lector dr. Alexandrescu A. gr.1
12:00-14:00 INF-1 Fundamentele programării (L) Asist. dr. Iordache D. Seria 2, gr. 5
14:00-16:00 INF-1 Structuri de date (L) Asist. dr. Iordache D. Seria 2, gr. 3
16:00-18:00 MTI-m-1 Modele neconvenţionale de calcul (C) Conf. dr. Sburlan D.  
18:00-19:00 MTI-m-1 Modele neconvenţionale de calcul (L) Conf. dr. Sburlan D.  

Wednesday, October 17, 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
08:00-10:00 CS-1 Structuri de date (L) Asist. dr. Iordache D. sgr.2
10:00-12:00 CS-1 Structuri de date (L) Asist. dr. Iordache D. sgr.1
12:00-14:00 INF-3 Tehnici avansate de programare (L) Lector dr. Alexandrescu A. gr.2
14:00-16:00 CS-2 Object Oriented Programming Languages I (L) Conf. dr. Puchianu C.  

Thursday, October 18, 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
08:00-10:00 CS-1 Fundamentele programării (L) Asist. dr. Iordache D. sgr.1
10:00-12:00 CS-1 Fundamentele programării (L) Asist. dr. Iordache D. sgr.2
12:00-14:00 INF-1 Structuri de date (L) Asist. dr. Iordache D. Seria 2, gr. 4
14:00-16:00 INF-2 Sisteme de operare (L) Lector dr. Şerban C. grupa 1
16:00-17:00 CS-3 Databases Management Systems (C) Conf. dr. Zaharescu E.  

Friday, October 19, 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
10:00-12:00 INF-2 Programare orientată pe obiecte (L) Lector dr. Alexandrescu A. grupa 4
12:00-14:00 INF-2 Programare orientată pe obiecte (L) Lector dr. Şerban C. grupa 1
14:00-16:00 MTI-m-2 Modelarea şi interogarea conceptuală a datelor şi cunoştinţelor (C) Conf. dr. Mancaş C.  
16:00-17:00 MTI-m-2 Modelarea şi interogarea conceptuală a datelor şi cunoştinţelor (L) Conf. dr. Mancaş C.  

Saturday, October 20, 2018  
There are NO classes!

Sunday, October 21, 2018  
There are NO classes!