Home
Informaţii
Personal
Academic
Cercetare
Admitere
Evenimente
Calitate
Versiunea Română

SUBCATEGORII

 Sesiunea de vară

 Sesiunea de Iarnă



INFO

   
16.07.2018
Sesiunea III
28.05.2018
Conferinţă TGSP
21.05.2018
Sesiunea de vară
17.05.2018
WYRM 8th
03.05.2018
O zi în FMI
30.03.2018
Anunţ mastere
22.01.2018
Sesiunea de Iarnă
19.10.2017
Burse 2017-2018
27.05.2017
Concursul ESTIC 2017
06.05.2017
Sesiune deschisă
24.02.2017
Seminar de informare Erasmus
23.12.2016
Disertaţie 2017
23.12.2016
Licenţă 2017
19.12.2016
Decizia 467 (relocare 3)
13.12.2016
Decizia 464 (relocare 2)
11.11.2016
Anunt privind relocarea
27.05.2016
Prima Conferinţă a Matematicienilor Mircişti
11.12.2015
Dialog cultural
07.04.2014
Science Days
22.08.2011
Parteneriat Romanian-American Foundation
19.08.2011
Perfecţionare. Definitivat şi Gradul II
15.10.2010
Seminarul Ştiinţific al Catedrei de Matematică

    
 
Sala PC107 (Piata Chiliei) 
Locaţie:   Piata Chiliei (Ion Voda)
 
Orar - Semestrul 1 2018 - 2019
Alegeţi o zi din perioada dorită:
Săptămâna: Luni, 15 Octombrie 2018 - Duminică, 21 Octombrie 2018
Luni, 15 Octombrie 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
10:00-12:00 INF-1 Structuri de date (L) Asist. dr. Iordache D. Seria 2, gr. 5
12:00-14:00 INF-1 Structuri de date (L) Asist. dr. Iordache D. Seria 1, gr. 1
14:00-16:00 INF-2 Sisteme de operare (L) Asist. drd. Ionescu A. grupa 2
16:00-18:00 MD-m-1 Instruire asistată de calculator (L) Lector dr. Bobe A.  
18:00-19:00 MD-m-1 Instruire asistată de calculator (C) Lector dr. Bobe A.  
19:00-20:00 MD-m-2 Pregătirea lucrării de disertaţie (S) Lector dr. Bobe A.  

Marţi, 16 Octombrie 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
08:00-10:00 INF-2 Sisteme de operare (L) Asist. drd. Ionescu A. grupa 3
10:00-12:00 INF-3 Tehnici avansate de programare (L) Lector dr. Alexandrescu A. gr.1
12:00-14:00 INF-1 Fundamentele programării (L) Asist. dr. Iordache D. Seria 2, gr. 5
14:00-16:00 INF-1 Structuri de date (L) Asist. dr. Iordache D. Seria 2, gr. 3
16:00-18:00 MTI-m-1 Modele neconvenţionale de calcul (C) Conf. dr. Sburlan D.  
18:00-19:00 MTI-m-1 Modele neconvenţionale de calcul (L) Conf. dr. Sburlan D.  

Miercuri, 17 Octombrie 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
08:00-10:00 CS-1 Structuri de date (L) Asist. dr. Iordache D. sgr.2
10:00-12:00 CS-1 Structuri de date (L) Asist. dr. Iordache D. sgr.1
12:00-14:00 INF-3 Tehnici avansate de programare (L) Lector dr. Alexandrescu A. gr.2
14:00-16:00 CS-2 Object Oriented Programming Languages I (L) Conf. dr. Puchianu C.  

Joi, 18 Octombrie 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
08:00-10:00 CS-1 Fundamentele programării (L) Asist. dr. Iordache D. sgr.1
10:00-12:00 CS-1 Fundamentele programării (L) Asist. dr. Iordache D. sgr.2
12:00-14:00 INF-1 Structuri de date (L) Asist. dr. Iordache D. Seria 2, gr. 4
14:00-16:00 INF-2 Sisteme de operare (L) Lector dr. Şerban C. grupa 1
16:00-17:00 CS-3 Databases Management Systems (C) Conf. dr. Zaharescu E.  

Vineri, 19 Octombrie 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
10:00-12:00 INF-2 Programare orientată pe obiecte (L) Lector dr. Alexandrescu A. grupa 4
12:00-14:00 INF-2 Programare orientată pe obiecte (L) Lector dr. Şerban C. grupa 1
14:00-16:00 MTI-m-2 Modelarea şi interogarea conceptuală a datelor şi cunoştinţelor (C) Conf. dr. Mancaş C.  
16:00-17:00 MTI-m-2 Modelarea şi interogarea conceptuală a datelor şi cunoştinţelor (L) Conf. dr. Mancaş C.  

Sâmbătă, 20 Octombrie 2018  
NU se ţin ore!

Duminică, 21 Octombrie 2018  
NU se ţin ore!