Home
Informaţii
Personal
Academic
Cercetare
Admitere
Evenimente
Calitate
Versiunea Română

SUBCATEGORII

 Sesiunea de Iarnă



INFO

   
30.03.2018
Anunţ mastere
23.03.2018
Conferinţă
22.01.2018
Sesiunea de Iarnă
20.10.2017
Alegeri studenti în CF
19.10.2017
Burse 2017-2018
26.06.2017
Practica la calculator
27.05.2017
Concursul ESTIC 2017
06.05.2017
Sesiune deschisă
24.02.2017
Seminar de informare Erasmus
23.12.2016
Disertaţie 2017
23.12.2016
Licenţă 2017
19.12.2016
Decizia 467 (relocare 3)
13.12.2016
Decizia 464 (relocare 2)
11.11.2016
Anunt privind relocarea
19.10.2016
Doctor Honoris Causa
12.10.2016
11th Workshop MMELSP
13.06.2016
Prezentare ECB
27.05.2016
Prima Conferinţă a Matematicienilor Mircişti
19.05.2016
WYRM 6th
08.04.2016
Half Day Horkshop
16.03.2016
Oracle Competition
11.12.2015
Dialog cultural
24.10.2015
Deschiderea CJEM
14.10.2015
RTMC 2015
01.05.2015
Tabere studenţeşti
01.10.2014
Deschiderea anului universitar 2014-2015 (13:00)
07.04.2014
Science Days
18.06.2013
RONUA - Iunie 2013
22.08.2011
Parteneriat Romanian-American Foundation
19.08.2011
Perfecţionare. Definitivat şi Gradul II
15.10.2010
Seminarul Ştiinţific al Catedrei de Matematică
30.01.2008
MSDN AA. Important

    
 
Sala D2 (Bibliotecă) 
Locaţie:   Bibliotecă (Bdul Mamaia 124)
 
Orar - Semestrul 2 2017 - 2018
Alegeţi o zi din perioada dorită:
Săptămâna: Luni, 23 Aprilie 2018 - Duminică, 29 Aprilie 2018
Luni, 23 Aprilie 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
09:00-10:00 MAT-3 Tehnologii Web (C) Lector dr. Ciucă M.  
10:00-12:00 MAT-3 Tehnologii Web (C) Lector dr. Ciucă M.  
12:00-14:00 CS-3 WEB Applications Development (C) Lector dr. Ciucă M.  
14:00-16:00 CS-3 WEB Applications Development (L) Lector dr. Ciucă M.  
16:00-18:00 INF-1 Limbă străină (S) Lector dr. Popescu C. Seria 1, grupa 2

Marţi, 24 Aprilie 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
08:00-10:00 INF-3 Tehnici de simulare (L) Prof. dr. Carp D. Grupa 2
10:00-12:00 INF-3 Tehnici de simulare (L) Prof. dr. Carp D. Grupa 3
12:00-14:00 INF-3 Tehnici de simulare (L) Prof. dr. Popa C. Grupa 1
14:00-16:00 CS-2 WEB Technologies (C) Lector dr. Ciucă M.  
16:00-18:00 CS-2 WEB Technologies (L) Lector dr. Ciucă M.  

Miercuri, 25 Aprilie 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
08:00-10:00 CS-3 Simulation Techniques (C) Prof. dr. Carp D.  
10:00-12:00 CS-3 Simulation Techniques (L) Prof. dr. Carp D.  
12:00-14:00 MAT-1 Limba străină (engleză, franceza, germană) (S) Lector dr. Popescu C.  
12:00-14:00 MI-1 Limba străină (engleză, franceza, germană) (S) Lector dr. Popescu C.  
14:00-16:00 INF-2 Ecuații diferențiale și cu derivate parțiale (S) Lector dr. Sburlan C. Grupa 1

Joi, 26 Aprilie 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
10:00-12:00 MI-2 Ecuatii Diferentiale (S) Lector dr. Sburlan C.  
14:00-16:00 CS-1 Analytic and Differential Geometry (C) Lector dr. Iorgulescu G.  
16:00-18:00 CS-1 Analytic and Differential Geometry (S) Lector dr. Iorgulescu G.  

Vineri, 27 Aprilie 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
14:00-16:00 INF-2 Probabilități și statistică matematică (S) Lector dr. Ibadula D. Grupa 2
16:00-18:00 INF-2 Probabilități și statistică matematică (S) Lector dr. Ibadula D. Grupa 1

Sâmbătă, 28 Aprilie 2018  
NU se ţin ore!

Duminică, 29 Aprilie 2018  
NU se ţin ore!