Home
Informaţii
Personal
Academic
Cercetare
Admitere
Evenimente
Calitate
Versiunea Română

SUBCATEGORII

 Sesiunea de Iarnă



INFO

   
17.05.2018
WYRM 8th
03.05.2018
O zi în FMI
30.03.2018
Anunţ mastere
22.01.2018
Sesiunea de Iarnă
19.10.2017
Burse 2017-2018
27.05.2017
Concursul ESTIC 2017
06.05.2017
Sesiune deschisă
24.02.2017
Seminar de informare Erasmus
23.12.2016
Disertaţie 2017
23.12.2016
Licenţă 2017
19.12.2016
Decizia 467 (relocare 3)
13.12.2016
Decizia 464 (relocare 2)
11.11.2016
Anunt privind relocarea
27.05.2016
Prima Conferinţă a Matematicienilor Mircişti
11.12.2015
Dialog cultural
07.04.2014
Science Days
22.08.2011
Parteneriat Romanian-American Foundation
19.08.2011
Perfecţionare. Definitivat şi Gradul II
15.10.2010
Seminarul Ştiinţific al Catedrei de Matematică

    
 
Sala S1 (Bibliotecă) 
Locaţie:   Bibliotecă (Bdul Mamaia 124)
 
Orar - Semestrul 2 2017 - 2018
Alegeţi o zi din perioada dorită:
Săptămâna: Luni, 23 Aprilie 2018 - Duminică, 29 Aprilie 2018
Luni, 23 Aprilie 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
12:00-14:00 INF-2 Limba engleză (S) Lector dr. Popescu C. Grupa 3
14:00-16:00 CS-2 Differential and Partial Differential Equations (S) Lector dr. Iorgulescu G.  
16:00-18:00 INF-2 Ecuații diferențiale și cu derivate parțiale (S) Conf. dr. Cosma L. Grupa 2

Marţi, 24 Aprilie 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
08:00-10:00 MI-2 Analiza numerica (C) Prof. dr. Popa C.  
10:00-12:00 MI-2 Analiza numerica (L) Prof. dr. Popa C.  
12:00-14:00 INF-1 Limbă străină (S) Lector dr. Popescu C. Seria 1, grupa 1
14:00-16:00 MI-1 Geometrie II (Geometrie analitica si afina) (C) Lector dr. Homentcovschi L.  
14:00-16:00 MAT-1 Geometrie II (Geometrie analitica si afina) (C) Lector dr. Homentcovschi L.  
16:00-18:00 MI-1 Geometrie II (Geometrie analitica si afina) (S) Lector dr. Homentcovschi L.  
16:00-18:00 MAT-1 Geometrie II (Geometrie analitica si afina) (S) Lector dr. Homentcovschi L.  

Miercuri, 25 Aprilie 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
08:00-10:00 MI-2 Mecanica teoretica (C) Prof. dr. Boskoff W.  
10:00-12:00 MI-2 Mecanica teoretica (S) Prof. dr. Boskoff W.  
12:00-14:00 INF-2 Ecuații diferențiale și cu derivate parțiale (S) Lector dr. Iorgulescu G. Grupa 4
14:00-16:00 INF-1 Calcul diferențial și integral (S) Lector dr. Badea M. Seria 2, grupa 3

Joi, 26 Aprilie 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
08:00-10:00 MI-2 Ecuatii Diferentiale (C) Lector dr. Sburlan C.  
10:00-12:00 INF-1 Geometrie analitică şi diferenţială (S) Lector dr. Bobe A. Seria 1, grupa 2
12:00-14:00 MI-1 Analiza II: Calcul diferential (C) Prof. dr. Costara C.  
12:00-14:00 MAT-1 Analiza II: Calcul diferential (C) Prof. dr. Costara C.  
14:00-16:00 MAT-1 Analiza II: Calcul diferential (S) Prof. dr. Costara C.  
14:00-16:00 MI-1 Analiza II: Calcul diferential (S) Prof. dr. Costara C.  
16:00-18:00 MD-m-2 Predarea matematicii pentru elevii performanţi (C) Prof. dr. Costara C.  

Vineri, 27 Aprilie 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
08:00-10:00 INF-2 Probabilități și statistică matematică (S) Lector dr. Ibadula D. Grupa 3
10:00-12:00 INF-2 Probabilități și statistică matematică (S) Lector dr. Ibadula D. Grupa 4
12:00-14:00 MI-3 Cercetari operationale (S) Lector dr. Iorgulescu G.  
14:00-16:00 MI-1 Complemente de Matematici Şcolare II (Bazele geometriei elementare) (C) Lector dr. Homentcovschi L.  
14:00-16:00 MAT-1 Complemente de Matematici Şcolare II (Bazele geometriei elementare) (C) Lector dr. Homentcovschi L.  
16:00-18:00 MAT-1 Complemente de Matematici Şcolare II (Bazele geometriei elementare) (S) Lector dr. Homentcovschi L.  
16:00-18:00 MI-1 Complemente de Matematici Şcolare II (Bazele geometriei elementare) (S) Lector dr. Homentcovschi L.  

Sâmbătă, 28 Aprilie 2018  
NU se ţin ore!

Duminică, 29 Aprilie 2018  
NU se ţin ore!