Home
Info
Staff
Academic
Research
Admission
Virtual Tour
Quality
English Version

SUBCATEGORIES



    
 
Room Amfiteatru B1 (bibliotecă) 
Location:   Ext Library (124 Mamaia Blvd)
 
Schedule - 2nd Semester 2017 - 2018
Alegeţi o zi din perioada dorită:
Week Monday, April 23, 2018 - Sunday, April 29, 2018
Monday, April 23, 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
08:00-10:00 INF-1 Logică matematică și computaţională (C) Lector dr. Alexandrescu A. Seria 2
10:00-12:00 INF-1 Fundamentele algebrice ale informaticii (C) Conf. dr. Flaut E. Seria 1
12:00-14:00 INF-1 Geometrie analitică şi diferenţială (C) Lector dr. Savin D. Seria 2
14:00-16:00 CS-1 Algebra (Fundamental Structures) (S) Lector dr. Savin D.  
16:00-18:00 CS-1 Algebra (Fundamental Structures) (C) Lector dr. Savin D.  
18:00-19:00 MD-m-2 Complemente de matematici şcolare (S) Lector dr. Savin D.  

Tuesday, April 24, 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
08:00-10:00 INF-1 Geometrie analitică şi diferenţială (C) Lector dr. Bobe A. Seria 1
10:00-12:00 INF-1 Calcul diferențial și integral (C) Lector dr. Sburlan C. Seria 1
12:00-14:00 INF-1 Geometrie analitică şi diferenţială (S) Lector dr. Cîrlig G. Seria 2, grupa 4
14:00-16:00 INF-2 Ecuații diferențiale și cu derivate parțiale (S) Lector dr. Iorgulescu G. Grupa 3

Wednesday, April 25, 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
10:00-12:00 INF-1 Geometrie analitică şi diferenţială (S) Lector dr. Bobe A. Seria 1, grupa 1
12:00-14:00 INF-1 Calcul diferențial și integral (C) Lector dr. Badea M. Seria 2
14:00-16:00 INF-1 Logică matematică și computaţională (C) Lector dr. Rusu A. Seria 1

Thursday, April 26, 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
08:00-10:00 INF-3 Tehnici de simulare (C) Prof. dr. Carp D.  
08:00-10:00 INF-1 Algoritmi fundamentali (C) Conf. dr. Nicola A. Seria 1
10:00-12:00 INF-1 Calcul diferențial și integral (S) Lector dr. Cîrlig G. Seria 1, grupa 1
12:00-14:00 CS-1 Algorithms and Data Structures II (C) Conf. dr. Nicola A.  
14:00-16:00 CS-2 Numerical Analysis (C) Conf. dr. Pelican E.  
18:00-19:00 MD-m-2 Predarea matematicii pentru elevii performanţi (S) Lector dr. Badea M.  

Friday, April 27, 2018  
StatusIntervalSpecializareDisciplinaCadru didacticObs.
08:00-10:00 CS-1 Computational Logic (C) Lector dr. Rusu A.  
10:00-12:00 MAT-3 Cercetari operationale (C) Lector dr. Badea M.  
10:00-12:00 MI-3 Cercetari operationale (C) Lector dr. Badea M.  
12:00-14:00 MAT-3 Cercetari operationale (S) Lector dr. Badea M.  
14:00-16:00 INF-1 Logică matematică și computaţională (C) Lector dr. Rusu A. Seria 1

Saturday, April 28, 2018  
There are NO classes!

Sunday, April 29, 2018  
There are NO classes!