Home
Informaţii
Personal
Academic
Cercetare
Admitere
Evenimente
Calitate
Versiunea Română

SUBCATEGORII

 Sesiunea de Iarnă



INFO

   
22.01.2018
Sesiunea de Iarnă
20.10.2017
Alegeri studenti în CF
19.10.2017
Burse 2017-2018
16.09.2017
Conferinţă DMV-SSMR
26.06.2017
Practica la calculator
27.05.2017
Concursul ESTIC 2017
06.05.2017
Sesiune deschisă
24.02.2017
Seminar de informare Erasmus
23.12.2016
Disertaţie 2017
23.12.2016
Licenţă 2017
19.12.2016
Decizia 467 (relocare 3)
13.12.2016
Decizia 464 (relocare 2)
11.11.2016
Anunt privind relocarea
19.10.2016
Doctor Honoris Causa
12.10.2016
11th Workshop MMELSP
13.06.2016
Prezentare ECB
27.05.2016
Prima Conferinţă a Matematicienilor Mircişti
19.05.2016
WYRM 6th
08.04.2016
Half Day Horkshop
16.03.2016
Oracle Competition
11.12.2015
Dialog cultural
24.10.2015
Deschiderea CJEM
14.10.2015
RTMC 2015
01.05.2015
Tabere studenţeşti
01.10.2014
Deschiderea anului universitar 2014-2015 (13:00)
07.04.2014
Science Days
18.06.2013
RONUA - Iunie 2013
22.08.2011
Parteneriat Romanian-American Foundation
19.08.2011
Perfecţionare. Definitivat şi Gradul II
15.10.2010
Seminarul Ştiinţific al Catedrei de Matematică
30.01.2008
MSDN AA. Important

    

Orar

Informatică
Licenţă - zi (3 ani), Anul 3
Orar - Semestrul 2 2017 - 2018
Alegeţi o zi din perioada dorită:
Săptămâna Luni, 19 Februarie 2018 - Duminică, 25 Februarie 2018
Luni, 19 Februarie 2018  
14:00-16:00, Sala PC107, Medii de proiectare si programare Laborator (Grupa 3)
Lector dr. Alexandrescu Adrian
16:00-18:00, Sala Aula B, Dezvoltarea aplicațiilor web Curs
Lector dr. Ciucă Marian-George

Marţi, 20 Februarie 2018  
8:00-10:00, Sala D2, Tehnici de simulare Laborator (Grupa 2)
Prof. dr. Carp Doina
10:00-12:00, Sala D2, Tehnici de simulare Laborator (Grupa 3)
Prof. dr. Carp Doina
10:00-12:00, Sala PC107, Medii de proiectare si programare Laborator (Grupa 2)
Lector dr. Alexandrescu Adrian
12:00-14:00, Sala D2, Tehnici de simulare Laborator (Grupa 1)
Prof. dr. Popa Constantin
12:00-14:00, Sala P20, Tehnici de optimizare Laborator (Grupa 2)
Conf. dr. Pelican Elena
14:00-16:00, Sala Aula B, Tehnici de optimizare Curs
Conf. dr. Pelican Elena

Miercuri, 21 Februarie 2018  
8:00-10:00, Sala P20, Tehnici de optimizare Laborator (Grupa 1)
Conf. dr. Pelican Elena
8:00-10:00, Sala PC107, Dezvoltarea aplicațiilor web Laborator (gr.2)
Lector dr. Ciucă Marian-George
10:00-12:00, Sala P20, Tehnici de optimizare Laborator (Grupa 3)
Conf. dr. Pelican Elena
10:00-12:00, Sala PC105, Medii de proiectare si programare Laborator (Grupa 1)
Lector dr. Alexandrescu Adrian

Joi, 22 Februarie 2018  
8:00-10:00, Sala Amfiteatru B1, Tehnici de simulare Curs
Prof. dr. Carp Doina
8:00-10:00, Sala Amfiteatru B1, Tehnici de simulare Curs
Prof. dr. Carp Doina
10:00-12:00, Sala PC107, Dezvoltarea aplicațiilor web Laborator (gr.1)
Lector dr. Ciucă Marian-George
12:00-14:00, Sala PC105, Inteligenta artificiala Laborator (Grupa 2)
Lector dr. Băutu Elena
12:00-14:00, Sala PC107, Dezvoltarea aplicațiilor web Laborator (gr.3)
Lector dr. Ciucă Marian-George
14:00-16:00, Sala Aula B, Inteligenta artificiala Curs
Lector dr. Băutu Elena
16:00-18:00, Sala PC105, Inteligenta artificiala Laborator (Grupa 1)
Lector dr. Băutu Elena

Vineri, 23 Februarie 2018  
10:00-12:00, Sala Amfiteatru B1, Medii de proiectare si programare Curs
Lector dr. Alexandrescu Adrian
12:00-14:00, Sala PC105, Inteligenta artificiala Laborator (Grupa 3)
Lector dr. Băutu Elena