Home
Informaţii
Personal
Academic
Cercetare
Admitere
Evenimente
Calitate
Versiunea Română

SUBCATEGORII

 Sesiunea de Iarnă



INFO

   
22.01.2018
Sesiunea de Iarnă
20.10.2017
Alegeri studenti în CF
19.10.2017
Burse 2017-2018
16.09.2017
Conferinţă DMV-SSMR
26.06.2017
Practica la calculator
27.05.2017
Concursul ESTIC 2017
06.05.2017
Sesiune deschisă
24.02.2017
Seminar de informare Erasmus
23.12.2016
Disertaţie 2017
23.12.2016
Licenţă 2017
19.12.2016
Decizia 467 (relocare 3)
13.12.2016
Decizia 464 (relocare 2)
11.11.2016
Anunt privind relocarea
19.10.2016
Doctor Honoris Causa
12.10.2016
11th Workshop MMELSP
13.06.2016
Prezentare ECB
27.05.2016
Prima Conferinţă a Matematicienilor Mircişti
19.05.2016
WYRM 6th
08.04.2016
Half Day Horkshop
16.03.2016
Oracle Competition
11.12.2015
Dialog cultural
24.10.2015
Deschiderea CJEM
14.10.2015
RTMC 2015
01.05.2015
Tabere studenţeşti
01.10.2014
Deschiderea anului universitar 2014-2015 (13:00)
07.04.2014
Science Days
18.06.2013
RONUA - Iunie 2013
22.08.2011
Parteneriat Romanian-American Foundation
19.08.2011
Perfecţionare. Definitivat şi Gradul II
15.10.2010
Seminarul Ştiinţific al Catedrei de Matematică
30.01.2008
MSDN AA. Important

    

Orar

Informatică
Licenţă - zi (3 ani), Anul 2
Orar - Semestrul 2 2017 - 2018
Alegeţi o zi din perioada dorită:
Săptămâna Luni, 19 Februarie 2018 - Duminică, 25 Februarie 2018
Luni, 19 Februarie 2018  
12:00-14:00, Sala S1, Limba engleză Seminar (Grupa 3)
Lector dr. Popescu Cristina
16:00-18:00, Sala S1, Ecuații diferențiale și cu derivate parțiale Seminar (Grupa 2)
Conf. dr. Cosma Luminiţa-Elena
18:00-20:00, Sala PC105, Calcul numeric Laborator (Grupa 2)
Doctorand Ionescu Anata-Flavia

Marţi, 20 Februarie 2018  
12:00-14:00, Sala PC107, Baze de date Laborator (Grupa 3)
Lector dr. Şerban Cristina
14:00-16:00, Sala Amfiteatru B1, Ecuații diferențiale și cu derivate parțiale Seminar (Grupa 3)
Lector dr. Iorgulescu Gabriel
14:00-16:00, Sala CERP, Limba engleză Seminar (Grupa 1)
Lector dr. Popescu Cristina
14:00-16:00, Sala PC107, Baze de date Laborator (Grupa 4)
Lector dr. Şerban Cristina
16:00-18:00, Sala Aula B, Calcul numeric Curs
Conf. dr. Pelican Elena
18:00-20:00, Sala Aula B, Tehnologii Web Curs
Lector dr. Ciucă Marian-George

Miercuri, 21 Februarie 2018  
8:00-10:00, Sala Amfiteatru B1, Limba engleză Seminar (Grupa 2)
Lector dr. Popescu Cristina
10:00-12:00, Sala CERP, Limba engleză Seminar (Grupa 4)
Lector dr. Popescu Cristina
10:00-12:00, Sala PC107, Tehnologii Web Laborator (gr.2)
Lector dr. Ciucă Marian-George
12:00-14:00, Sala PC107, Tehnologii Web Laborator (gr.3)
Lector dr. Ciucă Marian-George
12:00-14:00, Sala S1, Ecuații diferențiale și cu derivate parțiale Seminar (Grupa 4)
Lector dr. Iorgulescu Gabriel
12:00-14:00, Sala PC105, Baze de date Laborator (Grupa 2)
Lector dr. Băutu Elena
14:00-16:00, Sala PC107, Tehnologii Web Laborator (gr.4)
Lector dr. Ciucă Marian-George
14:00-16:00, Sala D2, Ecuații diferențiale și cu derivate parțiale Seminar (Grupa 1)
Lector dr. Sburlan Cristina

Joi, 22 Februarie 2018  
8:00-10:00, Sala PC105, Calcul numeric Laborator (Grupa 3)
Doctorand Ionescu Anata-Flavia
10:00-12:00, Sala PC105, Calculabilitate și complexitate Laborator (Grupa 1)
Conf. dr. Sburlan Dragoş-Florin
12:00-14:00, Sala Aula B, Calculabilitate și complexitate Curs
Conf. dr. Sburlan Dragoş-Florin
14:00-16:00, Sala PC105, Calcul numeric Laborator (Grupa 1)
Doctorand Ionescu Anata-Flavia
14:00-16:00, Sala PC107, Calculabilitate și complexitate Laborator (Grupa 3)
Conf. dr. Zaharescu Eugen
16:00-18:00, Sala Aula B, Baze de date Curs
Lector dr. Chelai Ozten
18:00-20:00, Sala PC105, Baze de date Laborator (Grupa 1)
Lector dr. Băutu Elena

Vineri, 23 Februarie 2018  
8:00-10:00, Sala PC105, Calcul numeric Laborator (Grupa 4)
Doctorand Ionescu Anata-Flavia
8:00-10:00, Sala S1, Probabilități și statistică matematică Seminar (Grupa 3)
Lector dr. Ibadula Denis
10:00-12:00, Sala S1, Probabilități și statistică matematică Seminar (Grupa 4)
Lector dr. Ibadula Denis
12:00-14:00, Sala Aula B, Probabilități și statistică matematică Curs
Lector dr. Ibadula Denis
14:00-16:00, Sala D2, Probabilități și statistică matematică Seminar (Grupa 2)
Lector dr. Ibadula Denis
16:00-18:00, Sala D2, Probabilități și statistică matematică Seminar (Grupa 1)
Lector dr. Ibadula Denis