Home
Info
Staff
Academic
Research
Admission
Virtual Tour
Quality
English Version

SUBCATEGORIES



    

Schedule

Informatică
Long Term Studies (3 years), Year 1
Schedule - 2nd Semester 2017 - 2018
Alegeţi o zi din perioada dorită:
Week Monday, April 23, 2018 - Sunday, April 29, 2018
Monday, April 23, 2018  
8:00-10:00, Sala Amfiteatru B1, Logică matematică și computaţională Curs (Seria 2)
Lector dr. Alexandrescu Adrian
8:00-10:00, Sala PC105, Algoritmi fundamentali Laborator (Seria 1, grupa 1)
Doctor Iordache Dorin
10:00-12:00, Sala PC105, Algoritmi fundamentali Laborator (Seria 2, grupa 3)
Doctor Iordache Dorin
10:00-12:00, Sala PC107, Logică matematică și computaţională Laborator (Seria 2, grupa 4)
Lector dr. Alexandrescu Adrian
10:00-12:00, Sala Amfiteatru B1, Fundamentele algebrice ale informaticii Curs (Seria 1)
Conf. dr. Flaut Elena-Cristina
12:00-14:00, Sala E25, Fundamentele algebrice ale informaticii Laborator (Seria 1, grupa 1)
Conf. dr. Flaut Elena-Cristina
12:00-14:00, Sala Amfiteatru B1, Geometrie analitică şi diferenţială Curs (Seria 2)
Lector dr. Savin Diana
12:00-14:00, Sala PC105, Algoritmi fundamentali Laborator (Seria 1, grupa 2)
Doctor Iordache Dorin
14:00-16:00, Sala PC105, Limbă străină Seminar (Seria 2, grupa 3)
Lector dr. Popescu Cristina
14:00-16:00, Sala PC208, Calcul diferențial și integral Seminar (Seria 1, grupa 2)
Lector dr. Cîrlig George-Valentin
16:00-18:00, Sala PC208, Calcul diferențial și integral Seminar (Seria 2, grupa 4)
Lector dr. Cîrlig George-Valentin
16:00-18:00, Sala D2, Limbă străină Seminar (Seria 1, grupa 2)
Lector dr. Popescu Cristina

Tuesday, April 24, 2018  
8:00-10:00, Sala PC107, Logică matematică și computaţională Laborator (Seria 2, grupa 3)
Lector dr. Alexandrescu Adrian
8:00-10:00, Sala Amfiteatru B1, Geometrie analitică şi diferenţială Curs (Seria 1)
Lector dr. Bobe Alexandru
8:00-10:00, Sala PC105, Algoritmi fundamentali Laborator (Seria 2, grupa 4)
Doctor Iordache Dorin
10:00-12:00, Sala Amfiteatru B1, Calcul diferențial și integral Curs (Seria 1)
Lector dr. Sburlan Cristina
10:00-12:00, Sala CERP, Limbă străină Seminar (Seria 2, grupa 4)
Lector dr. Popescu Cristina
10:00-12:00, Sala C12 (Baza Nautică), Educaţie Fizică Seminar (Seria 2, grupa 3)
Asist. drd. Cazan Florin
12:00-14:00, Sala Amfiteatru B1, Geometrie analitică şi diferenţială Seminar (Seria 2, grupa 4)
Lector dr. Cîrlig George-Valentin
12:00-14:00, Sala PC105, Fundamentele algebrice ale informaticii Seminar (Seria 2, grupa 3)
Lector dr. Savin Diana
12:00-14:00, Sala S1, Limbă străină Seminar (Seria 1, grupa 1)
Lector dr. Popescu Cristina
12:00-14:00, Sala E25, Fundamentele algebrice ale informaticii Seminar (Seria 1, grupa 2)
Conf. dr. Flaut Elena-Cristina
14:00-16:00, Sala PC208, Geometrie analitică şi diferenţială Seminar (Seria 2, grupa 3)
Lector dr. Cîrlig George-Valentin
14:00-16:00, Sala PC105, Fundamentele algebrice ale informaticii Seminar (Seria 2, grupa 4)
Lector dr. Savin Diana
16:00-18:00, Sala PC109, Fundamentele algebrice ale informaticii Curs (Seria 2)
Lector dr. Savin Diana

Wednesday, April 25, 2018  
8:00-10:00, Sala C12 (Baza Nautică), Educaţie Fizică Seminar (Seria 1, grupa 1)
Asist. drd. Negrea Valentin
8:00-10:00, Sala C12 (Baza Nautică), Educaţie Fizică Seminar (Seria 2, grupa 4)
Asist. drd. Cazan Florin
10:00-12:00, Sala Amfiteatru B1, Geometrie analitică şi diferenţială Seminar (Seria 1, grupa 1)
Lector dr. Bobe Alexandru
12:00-14:00, Sala Amfiteatru B1, Calcul diferențial și integral Curs (Seria 2)
Lector dr. Badea Maria-Gabriela
14:00-16:00, Sala Amfiteatru B1, Logică matematică și computaţională Curs (Seria 1)
Lector dr. Rusu Andrei
14:00-16:00, Sala S1, Calcul diferențial și integral Seminar (Seria 2, grupa 3)
Lector dr. Badea Maria-Gabriela
16:00-20:00, Sala PC105, Logică matematică și computaţională Laborator (Seria 1, grupa 2)
Lector dr. Rusu Andrei

Thursday, April 26, 2018  
8:00-10:00, Sala Amfiteatru B1, Algoritmi fundamentali Curs (Seria 1)
Conf. dr. Nicola Aurelian
10:00-12:00, Sala Aula B, Algoritmi fundamentali Curs (Seria 2)
Conf. dr. Nicola Aurelian
10:00-12:00, Sala S1, Geometrie analitică şi diferenţială Seminar (Seria 1, grupa 2)
Lector dr. Bobe Alexandru
10:00-12:00, Sala Amfiteatru B1, Calcul diferențial și integral Seminar (Seria 1, grupa 1)
Lector dr. Cîrlig George-Valentin

Friday, April 27, 2018  
14:00-16:00, Sala Amfiteatru B1, Logică matematică și computaţională Curs (Seria 1)
Lector dr. Rusu Andrei
16:00-20:00, Sala PC107, Logică matematică și computaţională Laborator (Seria 1, grupa 1)
Lector dr. Rusu Andrei