Home
Informaţii
Personal
Academic
Cercetare
Admitere
Evenimente
Calitate
Versiunea Română

SUBCATEGORII

 Sesiunea de vară

 Sesiunea de toamnă



INFO

   
20.10.2017
Alegeri studenti în CF
19.10.2017
Burse 2017-2018
16.09.2017
Conferinţă DMV-SSMR
01.09.2017
Sesiunea de Toamnă
26.06.2017
Practica la calculator
05.06.2017
Sesiunea de vară
27.05.2017
Concursul ESTIC 2017
06.05.2017
Sesiune deschisă
24.02.2017
Seminar de informare Erasmus
23.12.2016
Disertaţie 2017
23.12.2016
Licenţă 2017
19.12.2016
Decizia 467 (relocare 3)
13.12.2016
Decizia 464 (relocare 2)
11.11.2016
Anunt privind relocarea
19.10.2016
Doctor Honoris Causa
12.10.2016
11th Workshop MMELSP
13.06.2016
Prezentare ECB
27.05.2016
Prima Conferinţă a Matematicienilor Mircişti
19.05.2016
WYRM 6th
08.04.2016
Half Day Horkshop
16.03.2016
Oracle Competition
11.12.2015
Dialog cultural
24.10.2015
Deschiderea CJEM
14.10.2015
RTMC 2015
01.05.2015
Tabere studenţeşti
01.10.2014
Deschiderea anului universitar 2014-2015 (13:00)
07.04.2014
Science Days
18.06.2013
RONUA - Iunie 2013
22.08.2011
Parteneriat Romanian-American Foundation
19.08.2011
Perfecţionare. Definitivat şi Gradul II
15.10.2010
Seminarul Ştiinţific al Catedrei de Matematică
30.01.2008
MSDN AA. Important

    

Orar

Informatică
Licenţă - zi (3 ani), Anul 1
Orar - Semestrul 1 2017 - 2018
Alegeţi o zi din perioada dorită:
Săptămâna Luni, 20 Noiembrie 2017 - Duminică, 26 Noiembrie 2017
Luni, 20 Noiembrie 2017  
8:00-10:00, Sala PC105, Programare procedurală Laborator (S2, gr.4)
Lector dr. Băutu Elena
10:00-12:00, Sala PC105, Programare procedurală Seminar (S2, gr.3)
Lector dr. Băutu Elena
10:00-12:00, Sala Amfiteatru B1, Limbi străine Seminar (S1, gr.1)
Lector dr. Leonte Alina
12:00-14:00, Sala PC105, Arhitectura sistemelor de calcul Laborator (S2, gr.3)
Doctorand Ionescu Anata-Flavia
12:00-14:00, Sala Baza Nautică, Educaţie fizică Seminar (S2, gr.4)
Asist. drd. Cazan Florin
14:00-16:00, Sala Baza Nautică, Educaţie fizică Seminar (S1, gr.1)
Asist. drd. Cazan Florin
16:00-18:00, Sala PC107, Arhitectura sistemelor de calcul Laborator (S1, gr.1)
Lector dr. Chelai Ozten
18:00-20:00, Sala PC107, Arhitectura sistemelor de calcul Laborator (S1, gr.2)
Lector dr. Chelai Ozten

Marţi, 21 Noiembrie 2017  
8:00-10:00, Sala PC105, Algoritmi şi structuri de date I Laborator (S2, gr.3)
Doctor Iordache Dorin
8:00-10:00, Sala Amfiteatru B1, Arhitectura sistemelor de calcul Curs (Seria 1)
Lector dr. Chelai Ozten
10:00-12:00, Sala PC105, Programare procedurală Laborator (S1, gr.1)
Doctor Iordache Dorin
12:00-14:00, Sala PC105, Programare procedurală Laborator (S1, gr.2)
Doctor Iordache Dorin
12:00-14:00, Sala D2, Limbi străine Seminar (S2, gr.3)
Lector dr. Gălbează Alina
12:00-14:00, Sala S1, Analiză I Seminar (S2, gr.4)
Lector dr. Sburlan Cristina
14:00-16:00, Sala Amfiteatru B1, Arhitectura sistemelor de calcul Curs (Seria 2)
Lector dr. Chelai Ozten
16:00-18:00, Sala PC105, Arhitectura sistemelor de calcul Laborator (S2, gr.4)
Doctorand Ionescu Anata-Flavia

Miercuri, 22 Noiembrie 2017  
8:00-10:00, Sala PC107, Algoritmi şi structuri de date I Laborator (S1, gr.2)
Doctor Iordache Dorin
8:00-10:00, Sala Baza Nautică, Educaţie fizică Seminar (S2, gr.3)
Asist. drd. Cazan Florin
10:00-12:00, Sala PC107, Algoritmi şi structuri de date I Laborator (S2, gr.4)
Doctor Iordache Dorin
10:00-12:00, Sala Amfiteatru B1, Algoritmi şi structuri de date I Curs (Seria 1)
Conf. dr. Nicola Aurelian
12:00-14:00, Sala P20, Limbi străine Seminar (S2, gr.4)
Lector dr. Gălbează Alina
12:00-14:00, Sala S1, Analiză I Seminar (S2, gr.3)
Lector dr. Badea Maria-Gabriela
12:00-14:00, Sala Amfiteatru B1, Programare procedurală Curs (Seria 1)
Prof. dr. Popovici Dorin-Mircea

Joi, 23 Noiembrie 2017  
8:00-10:00, Sala PC107, Algoritmi şi structuri de date I Laborator (S1, gr.1)
Doctor Iordache Dorin
10:00-12:00, Sala D2, Analiză I Seminar (S1, gr.2)
Lector dr. Sburlan Cristina
10:00-12:00, Sala Amfiteatru B1, Algoritmi şi structuri de date I Curs (Seria 2)
Conf. dr. Nicola Aurelian
12:00-14:00, Sala Amfiteatru B1, Programare procedurală Curs (Seria 2)
Lector dr. Băutu Elena
14:00-16:00, Sala Amfiteatru B1, Analiză I Curs (Seria 2)
Lector dr. Badea Maria-Gabriela

Vineri, 24 Noiembrie 2017  
8:00-10:00, Sala Amfiteatru B1, Analiză I Curs (Seria 1)
Lector dr. Sburlan Cristina
8:00-10:00, Sala S1, Algebră I (Algebră liniară) Seminar (S2, gr.3)
Lector dr. Ibadula Denis
10:00-12:00, Sala D2, Analiză I Seminar (S1, gr.1)
Lector dr. Sburlan Cristina
10:00-12:00, Sala Aula B, Algebră I (Algebră liniară) Curs (Seria 2)
Lector dr. Ibadula Denis
12:00-14:00, Sala Amfiteatru B1, Algebră I (Algebră liniară) Curs (Seria 1)
Lector dr. Ibadula Denis
14:00-16:00, Sala S1, Algebră I (Algebră liniară) Seminar (S1, gr.1)
Lector dr. Ibadula Denis
16:00-18:00, Sala S1, Algebră I (Algebră liniară) Seminar (S2, gr.4)
Lector dr. Ibadula Denis
16:00-18:00, Sala CERP, Limbi străine Seminar (S1, gr.2)
Lector dr. Leonte Alina
18:00-20:00, Sala Biblioteca-FMI, Algebră I (Algebră liniară) Seminar (S1, gr.2)
Lector dr. Ibadula Denis