Home
Informaţii
Personal
Academic
Cercetare
Admitere
Evenimente
Calitate
Versiunea Română

SUBCATEGORII

 Sesiunea de Iarnă

 Sesiunea de vară



INFO

   
28.05.2018
Conferinţă TGSP
21.05.2018
Sesiunea de vară
17.05.2018
WYRM 8th
03.05.2018
O zi în FMI
30.03.2018
Anunţ mastere
22.01.2018
Sesiunea de Iarnă
19.10.2017
Burse 2017-2018
27.05.2017
Concursul ESTIC 2017
06.05.2017
Sesiune deschisă
24.02.2017
Seminar de informare Erasmus
23.12.2016
Disertaţie 2017
23.12.2016
Licenţă 2017
19.12.2016
Decizia 467 (relocare 3)
13.12.2016
Decizia 464 (relocare 2)
11.11.2016
Anunt privind relocarea
27.05.2016
Prima Conferinţă a Matematicienilor Mircişti
11.12.2015
Dialog cultural
07.04.2014
Science Days
22.08.2011
Parteneriat Romanian-American Foundation
19.08.2011
Perfecţionare. Definitivat şi Gradul II
15.10.2010
Seminarul Ştiinţific al Catedrei de Matematică

    

Orar

Informatică
Licenţă - zi (3 ani), Anul 1
Orar - Semestrul 2 2017 - 2018
Alegeţi o zi din perioada dorită:
Săptămâna Luni, 21 Mai 2018 - Duminică, 27 Mai 2018
Luni, 21 Mai 2018  
8:00-10:00, Sala Amfiteatru B1, Logică matematică și computaţională Curs (Seria 2)
Lector dr. Alexandrescu Adrian
8:00-10:00, Sala PC105, Algoritmi fundamentali Laborator (Seria 1, grupa 1)
Doctor Iordache Dorin
10:00-12:00, Sala PC107, Logică matematică și computaţională Laborator (Seria 2, grupa 4)
Lector dr. Alexandrescu Adrian
10:00-12:00, Sala PC105, Algoritmi fundamentali Laborator (Seria 2, grupa 3)
Doctor Iordache Dorin
10:00-12:00, Sala Amfiteatru B1, Fundamentele algebrice ale informaticii Curs (Seria 1)
Conf. dr. Flaut Elena-Cristina
12:00-14:00, Sala PC105, Algoritmi fundamentali Laborator (Seria 1, grupa 2)
Doctor Iordache Dorin
12:00-14:00, Sala Amfiteatru B1, Geometrie analitică şi diferenţială Curs (Seria 2)
Lector dr. Savin Diana
12:00-14:00, Sala E25, Fundamentele algebrice ale informaticii Laborator (Seria 1, grupa 1)
Conf. dr. Flaut Elena-Cristina
14:00-16:00, Sala PC105, Limbă străină Seminar (Seria 2, grupa 3)
Lector dr. Popescu Cristina
16:00-18:00, Sala D2, Limbă străină Seminar (Seria 1, grupa 2)
Lector dr. Popescu Cristina

Marţi, 22 Mai 2018  
8:00-10:00, Sala PC107, Logică matematică și computaţională Laborator (Seria 2, grupa 3)
Lector dr. Alexandrescu Adrian
8:00-10:00, Sala Amfiteatru B1, Geometrie analitică şi diferenţială Curs (Seria 1)
Lector dr. Bobe Alexandru
8:00-10:00, Sala PC105, Algoritmi fundamentali Laborator (Seria 2, grupa 4)
Doctor Iordache Dorin
10:00-12:00, Sala CERP, Limbă străină Seminar (Seria 2, grupa 4)
Lector dr. Popescu Cristina
10:00-12:00, Sala C12 (Baza Nautică), Educaţie Fizică Seminar (Seria 2, grupa 3)
Asist. drd. Cazan Florin
10:00-12:00, Sala Amfiteatru B1, Calcul diferențial și integral Curs (Seria 1)
Lector dr. Sburlan Cristina
12:00-14:00, Sala Amfiteatru B1, Geometrie analitică şi diferenţială Seminar (Seria 2, grupa 4)
Lector dr. Cîrlig George-Valentin
12:00-14:00, Sala E25, Fundamentele algebrice ale informaticii Seminar (Seria 1, grupa 2)
Conf. dr. Flaut Elena-Cristina
12:00-14:00, Sala S1, Limbă străină Seminar (Seria 1, grupa 1)
Lector dr. Popescu Cristina
12:00-14:00, Sala PC105, Fundamentele algebrice ale informaticii Seminar (Seria 2, grupa 3)
Lector dr. Savin Diana
14:00-16:00, Sala PC208, Geometrie analitică şi diferenţială Seminar (Seria 2, grupa 3)
Lector dr. Cîrlig George-Valentin
14:00-16:00, Sala PC105, Fundamentele algebrice ale informaticii Seminar (Seria 2, grupa 4)
Lector dr. Savin Diana
16:00-18:00, Sala PC109, Fundamentele algebrice ale informaticii Curs (Seria 2)
Lector dr. Savin Diana

Miercuri, 23 Mai 2018  
8:00-10:00, Sala C12 (Baza Nautică), Educaţie Fizică Seminar (Seria 2, grupa 4)
Asist. drd. Cazan Florin
8:00-10:00, Sala C12 (Baza Nautică), Educaţie Fizică Seminar (Seria 1, grupa 1)
Asist. drd. Negrea Valentin
10:00-12:00, Sala Amfiteatru B1, Geometrie analitică şi diferenţială Seminar (Seria 1, grupa 1)
Lector dr. Bobe Alexandru
12:00-14:00, Sala Amfiteatru B1, Calcul diferențial și integral Curs (Seria 2)
Lector dr. Badea Maria-Gabriela
14:00-16:00, Sala S1, Calcul diferențial și integral Seminar (Seria 2, grupa 3)
Lector dr. Badea Maria-Gabriela
14:00-16:00, Sala Amfiteatru B1, Logică matematică și computaţională Curs (Seria 1)
Lector dr. Rusu Andrei
16:00-20:00, Sala PC105, Logică matematică și computaţională Laborator (Seria 1, grupa 2)
Lector dr. Rusu Andrei

Joi, 24 Mai 2018  
8:00-10:00, Sala Amfiteatru B1, Algoritmi fundamentali Curs (Seria 1)
Conf. dr. Nicola Aurelian
10:00-12:00, Sala S1, Geometrie analitică şi diferenţială Seminar (Seria 1, grupa 2)
Lector dr. Bobe Alexandru
10:00-12:00, Sala Amfiteatru B1, Calcul diferențial și integral Seminar (Seria 1, grupa 1)
Lector dr. Cîrlig George-Valentin
10:00-12:00, Sala Aula B, Algoritmi fundamentali Curs (Seria 2)
Conf. dr. Nicola Aurelian

Vineri, 25 Mai 2018  
14:00-16:00, Sala Amfiteatru B1, Logică matematică și computaţională Curs (Seria 1)
Lector dr. Rusu Andrei
16:00-20:00, Sala PC107, Logică matematică și computaţională Laborator (Seria 1, grupa 1)
Lector dr. Rusu Andrei