Home
Informaţii
Personal
Academic
Cercetare
Admitere
Evenimente
Calitate
Versiunea Română

SUBCATEGORII

 Sesiunea de vară

 Sesiunea de toamnă



INFO

   
20.10.2017
Alegeri studenti în CF
19.10.2017
Burse 2017-2018
16.09.2017
Conferinţă DMV-SSMR
01.09.2017
Sesiunea de Toamnă
26.06.2017
Practica la calculator
05.06.2017
Sesiunea de vară
27.05.2017
Concursul ESTIC 2017
06.05.2017
Sesiune deschisă
24.02.2017
Seminar de informare Erasmus
23.12.2016
Disertaţie 2017
23.12.2016
Licenţă 2017
19.12.2016
Decizia 467 (relocare 3)
13.12.2016
Decizia 464 (relocare 2)
11.11.2016
Anunt privind relocarea
19.10.2016
Doctor Honoris Causa
12.10.2016
11th Workshop MMELSP
13.06.2016
Prezentare ECB
27.05.2016
Prima Conferinţă a Matematicienilor Mircişti
19.05.2016
WYRM 6th
08.04.2016
Half Day Horkshop
16.03.2016
Oracle Competition
11.12.2015
Dialog cultural
24.10.2015
Deschiderea CJEM
14.10.2015
RTMC 2015
01.05.2015
Tabere studenţeşti
01.10.2014
Deschiderea anului universitar 2014-2015 (13:00)
07.04.2014
Science Days
18.06.2013
RONUA - Iunie 2013
22.08.2011
Parteneriat Romanian-American Foundation
19.08.2011
Perfecţionare. Definitivat şi Gradul II
15.10.2010
Seminarul Ştiinţific al Catedrei de Matematică
30.01.2008
MSDN AA. Important

    

Orar

Computer Science
Licenţă - zi (3 ani), Anul 2
Orar - Semestrul 1 2017 - 2018
Alegeţi o zi din perioada dorită:
Săptămâna Luni, 20 Noiembrie 2017 - Duminică, 26 Noiembrie 2017
Luni, 20 Noiembrie 2017  
12:00-14:00, Sala E29, Foreign Languages Seminar
Conf. dr. Vlad Monica
14:00-16:00, Sala Amfiteatru B1, Object Oriented Programming Languages (I) Curs
Conf. dr. Puchianu Crenguţa

Marţi, 21 Noiembrie 2017  
8:00-10:00, Sala Baza Nautică, Sports Seminar
Asist. drd. Negrea Valentin
10:00-12:00, Sala PC107, Formal Languages and Automata Theory Curs
Conf. dr. Sburlan Dragoş-Florin
12:00-14:00, Sala PC107, Formal Languages and Automata Theory Laborator
Conf. dr. Sburlan Dragoş-Florin

Joi, 23 Noiembrie 2017  
8:00-10:00, Sala E25, Computational Geometry Curs
Lector dr. Ciucă Marian-George
10:00-12:00, Sala E25, Computational Geometry Laborator
Lector dr. Ciucă Marian-George
12:00-14:00, Sala P20, Object Oriented Programming Languages (I) Laborator
Lector dr. Alexandrescu Adrian
14:00-16:00, Sala E25, Operating Systems Laborator
Lector dr. Chelai Ozten
16:00-18:00, Sala E29, Operating Systems Curs
Lector dr. Chelai Ozten

Vineri, 24 Noiembrie 2017  
10:00-12:00, Sala E29, Graph Algorithms Curs
Lector dr. Cîrlig George-Valentin
12:00-14:00, Sala E29, Graph Algorithms Seminar
Lector dr. Cîrlig George-Valentin