Home
Informaţii
Personal
Academic
Cercetare
Admitere
Evenimente
Calitate
Versiunea Română

SUBCATEGORII



INFO

   
21.01.2019
Sesiunea de Iarnă
23.10.2018
Alegeri studenti în CF
22.10.2018
Burse 2018-2019
28.05.2018
Conferinţă TGSP
17.05.2018
WYRM 8th
03.05.2018
O zi în FMI
30.03.2018
Anunţ mastere
27.05.2017
Concursul ESTIC 2017
06.05.2017
Sesiune deschisă
24.02.2017
Seminar de informare Erasmus
23.12.2016
Disertaţie 2017
23.12.2016
Licenţă 2017
19.12.2016
Decizia 467 (relocare 3)
13.12.2016
Decizia 464 (relocare 2)
11.11.2016
Anunt privind relocarea
27.05.2016
Prima Conferinţă a Matematicienilor Mircişti
11.12.2015
Dialog cultural
07.04.2014
Science Days
22.08.2011
Parteneriat Romanian-American Foundation
19.08.2011
Perfecţionare. Definitivat şi Gradul II
15.10.2010
Seminarul Ştiinţific al Catedrei de Matematică

    

Orar

Computer Science
Licenţă - zi (3 ani), Anul 1
Orar - Semestrul 1 2018 - 2019
Alegeţi o zi din perioada dorită:
Săptămâna Luni, 14 Ianuarie 2019 - Duminică, 20 Ianuarie 2019
Luni, 14 Ianuarie 2019  
12:00-14:00, Sala S1, Analiză matematică Seminar
Lector dr. Cîrlig George-Valentin

Marţi, 15 Ianuarie 2019  
10:00-12:00, Sala Amfiteatru B1, Analiză matematică Curs
Lector dr. Badea Maria-Gabriela
12:00-14:00, Sala PC109, Arhitectura sistemelor de calcul Laborator (sgr.2)
Asist. drd. Ionescu Anata-Flavia

Miercuri, 16 Ianuarie 2019  
8:00-10:00, Sala PC107, Structuri de date Laborator (sgr.2)
Asist. dr. Iordache Dorin
10:00-12:00, Sala PC107, Structuri de date Laborator (sgr.1)
Asist. dr. Iordache Dorin
12:00-14:00, Sala E29, Limbă străină Seminar
Conf. dr. Vlad Monica

Joi, 17 Ianuarie 2019  
8:00-10:00, Sala PC107, Fundamentele programării Laborator (sgr.1)
Asist. dr. Iordache Dorin
10:00-12:00, Sala PC107, Fundamentele programării Laborator (sgr.2)
Asist. dr. Iordache Dorin
12:00-14:00, Sala PC209, Fundamentele programării Curs
Lector dr. Băutu Elena
14:00-16:00, Sala PC209, Structuri de date Curs
Conf. dr. Nicola Aurelian

Vineri, 18 Ianuarie 2019  
8:00-10:00, Sala Amfiteatru B1, Arhitectura sistemelor de calcul Curs
Lector dr. Şerban Cristina
12:00-14:00, Sala S1, Algebră liniară Curs
Lector dr. Ibadula Denis
14:00-16:00, Sala PC105, Arhitectura sistemelor de calcul Laborator (sgr.1)
Lector dr. Şerban Cristina
16:00-18:00, Sala Amfiteatru B1, Algebră liniară Seminar
Lector dr. Ibadula Denis