Home
Informaţii
Personal
Academic
Cercetare
Admitere
Evenimente
Calitate
Versiunea Română

SUBCATEGORII



INFO

   
21.01.2019
Sesiunea de Iarnă
23.10.2018
Alegeri studenti în CF
22.10.2018
Burse 2018-2019
28.05.2018
Conferinţă TGSP
17.05.2018
WYRM 8th
03.05.2018
O zi în FMI
30.03.2018
Anunţ mastere
27.05.2017
Concursul ESTIC 2017
06.05.2017
Sesiune deschisă
24.02.2017
Seminar de informare Erasmus
23.12.2016
Disertaţie 2017
23.12.2016
Licenţă 2017
19.12.2016
Decizia 467 (relocare 3)
13.12.2016
Decizia 464 (relocare 2)
11.11.2016
Anunt privind relocarea
27.05.2016
Prima Conferinţă a Matematicienilor Mircişti
11.12.2015
Dialog cultural
07.04.2014
Science Days
22.08.2011
Parteneriat Romanian-American Foundation
19.08.2011
Perfecţionare. Definitivat şi Gradul II
15.10.2010
Seminarul Ştiinţific al Catedrei de Matematică

    

Orar

Computer Science
Licenţă - zi (3 ani), Anul 1
Orar - Semestrul 2 2018 - 2019
Alegeţi o zi din perioada dorită:
Săptămâna Luni, 18 Februarie 2019 - Duminică, 24 Februarie 2019
Luni, 18 Februarie 2019  
8:00-10:00, Sala Amfiteatru B1, Geometrie analitică şi diferenţială Curs
Lector dr. Iorgulescu Gabriel
10:00-12:00, Sala S1, Fundamentele algebrice ale informaticii Curs
Lector dr. Savin Diana
12:00-14:00, Sala S1, Fundamentele algebrice ale informaticii Seminar
Lector dr. Savin Diana
14:00-16:00, Sala Amfiteatru B1, Calcul diferențial și integral Seminar
Lector dr. Cîrlig George-Valentin

Marţi, 19 Februarie 2019  
12:00-14:00, Sala Amfiteatru B1, Geometrie analitică şi diferenţială Seminar
Lector dr. Iorgulescu Gabriel

Miercuri, 20 Februarie 2019  
8:00-10:00, Sala PC107, Algoritmi fundamentali Laborator (sgr.2)
Asist. dr. Iordache Dorin
12:00-14:00, Sala Amfiteatru B1, Calcul diferențial și integral Curs
Lector dr. Badea Maria-Gabriela

Joi, 21 Februarie 2019  
12:00-14:00, Sala E29, Limbă străină Seminar
Conf. dr. Vlad Monica

Vineri, 22 Februarie 2019  
8:00-10:00, Sala Amfiteatru B1, Algoritmi fundamentali Curs
Conf. dr. Nicola Aurelian
10:00-12:00, Sala PC107, Algoritmi fundamentali Laborator (sgr.1)
Asist. dr. Iordache Dorin