Home
Informaţii
Personal
Academic
Cercetare
Admitere
Evenimente
Calitate
Versiunea Română

SUBCATEGORII

 Ediţia 2011

 Ediţia 2010

 Ediţia 2009

 Ediţia 2008

 Ediţia 2007

 Ediţia 2006



INFO

   
18.04.2019
Zilele Porţilor Deschise
17.04.2019
O zi în FMI
21.01.2019
Sesiunea de Iarnă
23.10.2018
Alegeri studenti în CF
22.10.2018
Burse 2018-2019
28.05.2018
Conferinţă TGSP
17.05.2018
WYRM 8th
30.03.2018
Anunţ mastere
27.05.2017
Concursul ESTIC 2017
06.05.2017
Sesiune deschisă
24.02.2017
Seminar de informare Erasmus
23.12.2016
Disertaţie 2017
23.12.2016
Licenţă 2017
19.12.2016
Decizia 467 (relocare 3)
13.12.2016
Decizia 464 (relocare 2)
11.11.2016
Anunt privind relocarea
27.05.2016
Prima Conferinţă a Matematicienilor Mircişti
11.12.2015
Dialog cultural
07.04.2014
Science Days
22.08.2011
Parteneriat Romanian-American Foundation
19.08.2011
Perfecţionare. Definitivat şi Gradul II
15.10.2010
Seminarul Ştiinţific al Catedrei de Matematică

    

Concursul de Matematică al Facultăţii de Matematică şi Informatică

- Lista studenţilor calificaţi -

Nr. crt. Numele şi prenumele Specializarea Sala
1 Burlăcelu Marius M+MI, anul 1 E7
2 Cr�şmariu Adina M+MI, anul 1 E7
3 Hristache Andrada M+MI, anul 1 E7
4 Ilias Edith M+MI, anul 1 E7
5 Ioan Andrada M+MI, anul 1 E7
6 Ivanov Silvia-Andreea M+MI, anul 1 E7
7 Luca Marius M+MI, anul 1 E7
8 Menişa Eilan M+MI, anul 1 E7
9 Puerava Cristina M+MI, anul 1 E7
10 Robe-Voinea Elena M+MI, anul 1 E7
11 S�rbu Cătălin M+MI, anul 1 E7
12 Stoian Mariana M+MI, anul 1 E7
13 Teodorescu Alexandra M+MI, anul 1 E7
14 Ungureanu Carmen M+MI, anul 1 E7
15 Vereş Irina Andreea M+MI, anul 1 E7
16 Vistereanu Ela M+MI, anul 1 E7
17 Br�nză Radu Mihai INF, anul 1 E9
18 Chiciuc Cristian INF, anul 1 E9
19 Dicu Alina-Iuliana INF, anul 1 E9
20 Ecmecian Cristian INF, anul 1 E9
21 Gociu Marina INF, anul 1 E9
22 H�rju Sofia Roxana INF, anul 1 E9
23 Ionescu Anata-Flavia INF, anul 1 E9
24 Iordan Cristina INF, anul 1 E9
25 Istrate Alexandru INF, anul 1 E9
26 Niţă Iustinian INF, anul 1 E9
27 Alexandru Diana M, anul 2 P6
28 Badea Alexandra MI, anul 2 P6
29 Bugiulescu Tudorel M, anul 2 P6
30 Călin Gina MI, anul 2 P6
31 Ciuche Andreea MI, anul 2 P6
32 Comsa Georgiana MI, anul 2 P6
33 Curtmola Ilche MI, anul 2 P6
34 Evtodiev Maxim MI, anul 2 P6
35 Ion Andreea Elena MI, anul 2 P6
36 Mangalagiu Elena MI, anul 2 P6
37 Nae Raluca Elena MI, anul 2 P6