Home
Informaţii
Personal
Academic
Cercetare
Admitere
Evenimente
Calitate
Versiunea Română

SUBCATEGORII

 Ediţia 2011

 Ediţia 2010

 Ediţia 2009

 Ediţia 2008

 Ediţia 2007

 Ediţia 2006



INFO

   
21.01.2019
Sesiunea de Iarnă
23.10.2018
Alegeri studenti în CF
22.10.2018
Burse 2018-2019
28.05.2018
Conferinţă TGSP
17.05.2018
WYRM 8th
03.05.2018
O zi în FMI
30.03.2018
Anunţ mastere
27.05.2017
Concursul ESTIC 2017
06.05.2017
Sesiune deschisă
24.02.2017
Seminar de informare Erasmus
23.12.2016
Disertaţie 2017
23.12.2016
Licenţă 2017
19.12.2016
Decizia 467 (relocare 3)
13.12.2016
Decizia 464 (relocare 2)
11.11.2016
Anunt privind relocarea
27.05.2016
Prima Conferinţă a Matematicienilor Mircişti
11.12.2015
Dialog cultural
07.04.2014
Science Days
22.08.2011
Parteneriat Romanian-American Foundation
19.08.2011
Perfecţionare. Definitivat şi Gradul II
15.10.2010
Seminarul Ştiinţific al Catedrei de Matematică

    

Concursul de Matematică al Facultăţii de Matematică şi Informatică

- Lista elevilor calificaţi -

Nr. crt. Numele şi prenumele Şcoala de provenienţă Clasa Sala
1 Cocalea Andrei C.N. "Mircea cel Bătr�n" XI E9
2 Hudişteanu Anamaria C.N. "Mircea cel Bătr�n" XI E9
3 Măciucă Sorina C.N. "Mircea cel Bătr�n" XI E9
4 Oncioiu Anamaria Raluca C.N. "Mircea cel Bătr�n" XI E9
5 Sav Adrian C.N. "Mircea cel Bătr�n" XI E9
6 Velicu Andrei C.N. "Mircea cel Bătr�n" XI E9
7 Albu Andrei L.T. "Callatis", Mangalia XI E9
8 Banu Andreea L.T. "Callatis", Mangalia XI E9
9 Bugoi Cornel L.T. "Callatis", Mangalia XI E9
10 Micu Eduard L.T. "Callatis", Mangalia XI E9
11 Tudor Andreea L.T. "Callatis", Mangalia XI E9
12 Buhat Iulian L.T. "Nicolae Bălcescu", Medgidia XI E9
13 Dancea Andreea L.T. "Nicolae Bălcescu", Medgidia XI E9
14 Ene Anca L.T. "Nicolae Bălcescu", Medgidia XI E9
15 Popa Eliza L.T. "Nicolae Bălcescu", Medgidia XI E9
16 Septar Ozgean L.T. "Nicolae Bălcescu", Medgidia XI E9
17 Bucur Bogdan C.N. "M.Eminescu" XI E9
18 Lazăr Adrian C.N. "M.Eminescu" XI E9
19 Olteanu Cristina C.N. "M.Eminescu" XI E9
20 Poenaru Glad C.N. "M.Eminescu" XI E9
21 Cojocaru Cosmin L.T. "Ovidius" XI E9
22 Teacă Ionuţ L.T. "Ovidius" XI E9
23 Grigore Irina L.T. "Traian" XI E9
24 Neacşu Andra L.T. "Traian" XI E9
25 Radu Elfis L.T. "Traian" XI E9
26 Burtea Cosmin C.N. "Mircea cel Bătr�n" XII P6
27 Căpalnăşiu Adela C.N. "Mircea cel Bătr�n" XII P6
28 Cavachi Laurenţiu C.N. "Mircea cel Bătr�n" XII P6
29 Chivăran Camelia C.N. "Mircea cel Bătr�n" XII P6
30 Cocu Ioana C.N. "Mircea cel Bătr�n" XII P6
31 Drăgan Monica C.N. "Mircea cel Bătr�n" XII P6
32 Goga Steliana C.N. "Mircea cel Bătr�n" XII P6
33 Muhcină Despina C.N. "Mircea cel Bătr�n" XII P6
34 Necşulescu Maria C.N. "Mircea cel Bătr�n" XII P6
35 Nirlu Stelian C.N. "Mircea cel Bătr�n" XII P6
36 Paşca Luiza C.N. "Mircea cel Bătr�n" XII P6
37 Secrieru Ana C.N. "Mircea cel Bătr�n" XII P6
38 Tudor Andreea C.N. "Mircea cel Bătr�n" XII P6
39 Vlad Ariadna C.N. "Mircea cel Bătr�n" XII P6
40 Zechiu Marian C.N. "Mircea cel Bătr�n" XII P6
41 Caiali Gamzze L.T. "Nicolae Bălcescu", Medgidia XII P6
42 Ciocan Silviu L.T. "Nicolae Bălcescu", Medgidia XII P6
43 Suliman Hulia L.T. "Nicolae Bălcescu", Medgidia XII P6
44 Scona Raluca L.T. "Ovidius" XII P6
45 Ganea Ştefania L.T. "Traian" XII P6
46 Moldovan Andrei L.T. "Traian" XII P6
47 Vlase Paul L.T. "Traian" XII P6
48 Cotac Oana L.T. "Anghel Saligny", Cernavodă XII P6
49 Ene Vlad L.T. "Anghel Saligny", Cernavodă XII P6
50 Mutu Rareş L.T. "Anghel Saligny", Cernavodă XII P6
51 Popa Sorin L.T. "Anghel Saligny", Cernavodă XII P6