Home
Informaţii
Personal
Academic
Cercetare
Admitere
Evenimente
Calitate
Versiunea Română

SUBCATEGORII

 Studii de Licenţă

 Studii de Masterat

 Studii de Doctorat

 Cifre de şcolarizare

 Taxe

 Pregătire Online

 Centrul de Pregătire

 Subiecte

 Admitere 2016

 Admitere 2015

 Admitere 2014

 Admitere 2013

 Admitere 2012

 Admitere 2011

 Admitere 2010

 Admitere 2009

 Admitere 2008

 Admitere 2007

 Admitere 2006

 Admitere 2005



INFO

   
20.10.2017
Alegeri studenti în CF
19.10.2017
Burse 2017-2018
16.09.2017
Conferinţă DMV-SSMR
01.09.2017
Sesiunea de Toamnă
26.06.2017
Practica la calculator
05.06.2017
Sesiunea de vară
27.05.2017
Concursul ESTIC 2017
06.05.2017
Sesiune deschisă
24.02.2017
Seminar de informare Erasmus
23.12.2016
Disertaţie 2017
23.12.2016
Licenţă 2017
19.12.2016
Decizia 467 (relocare 3)
13.12.2016
Decizia 464 (relocare 2)
11.11.2016
Anunt privind relocarea
19.10.2016
Doctor Honoris Causa
12.10.2016
11th Workshop MMELSP
13.06.2016
Prezentare ECB
27.05.2016
Prima Conferinţă a Matematicienilor Mircişti
19.05.2016
WYRM 6th
08.04.2016
Half Day Horkshop
16.03.2016
Oracle Competition
11.12.2015
Dialog cultural
24.10.2015
Deschiderea CJEM
14.10.2015
RTMC 2015
01.05.2015
Tabere studenţeşti
01.10.2014
Deschiderea anului universitar 2014-2015 (13:00)
07.04.2014
Science Days
18.06.2013
RONUA - Iunie 2013
22.08.2011
Parteneriat Romanian-American Foundation
19.08.2011
Perfecţionare. Definitivat şi Gradul II
15.10.2010
Seminarul Ştiinţific al Catedrei de Matematică
30.01.2008
MSDN AA. Important

    
Admitere 2011 - SESIUNEA SEPTEMBRIE
 
Lista de control a candidaţilor înscrişi
 

Nr.Crt.Numele CandidatuluiDomeniuLeg. 
1 Bogdan I. Mihaela-DanielaMAT8 detalii
2 Bogdan V. IonelMAT2 detalii
3 Cojocariu M. ClaudiaMAT9 detalii
4 Grecu M. Ancuţa-MihaelaMAT3 detalii
5 Iosub M. AndreeaMAT7 detalii
6 Moise D. Florenţa-OanaMAT1 detalii
7 Popa (Munteanu) N. AlidaMAT10 detalii
8 Rentea G. Ioana-AndreeaMAT6 detalii
9 Sânpetru I. Livia-PompiliaMAT12 detalii
10 Stanciu C. Luciana-ViorelaMAT4 detalii
11 Stoicescu P. Andra-ŞtefaniaMAT13 detalii
12 Telehoi M. Aurelian-ŞtefanMAT5 detalii
13 Vachente V. FlorentinaMAT11 detalii
14 Alexandrowicz S. ConradINF14 detalii
15 Ali C. ŐzerINF15 detalii
16 Avădănesei M. PaulINF9 detalii
17 Bogdan V. IonelINF3 detalii
18 Bran V. EmanuelaINF17 detalii
19 Cinaru S. Cosmin-MihaiINF1 detalii
20 Corcheş R. Cezar-DanielINF11 detalii
21 Dima T. AlexandruINF8 detalii
22 Gherghina I. MarianINF6 detalii
23 Grecianu (Talambă) G. GenovevaINF19 detalii
24 Iancu N. Marcel-MariusINF21 detalii
25 Iosif M. Daniel-CătălinINF4 detalii
26 Postole G. Victor-GabrielINF2 detalii
27 Rafailă M.O. Stelian-EmanuelINF18 detalii
28 Sima I. Valentin-IonuţINF20 detalii
29 Spandole N. Mihai-AlexandruINF7 detalii
30 Stoian I. Ramona-FlorentinaINF10 detalii
31 Stoica M. MihăiţăINF16 detalii
32 Stoina C. CostinINF12 detalii
33 Şuţeanu S.O. CălinINF13 detalii
34 Tudor A. Dragoş-FlorentinINF22 detalii
35 Văduva V. Alexandru-CătălinINF5 detalii
 
Numele:Postole G. Victor-Gabriel
Domeniul:Informatică (INF, INF-T)
Legitimaţia:2
Observaţii:
Tip:Prima licenţă
Liceul absolvit:GS Constructii Căi Ferate, Feteşti
 
Opţiunile alese:
Opţiunea nr. 1Informatică cu taxă
 
Mediile intrate în concurs:
Media 10,00Clasa IX
Media 10,00Clasa X
Media 8,75Clasa XI
Media 8,75Clasa XII
Media mediilor din LICEU la Mate/Info: 9,37
Medie Bacalaureat: 6,20
Nota Bacalaureat la Mate/Info: 6,00