Home
Informaţii
Personal
Academic
Cercetare
Admitere
Evenimente
Calitate
Versiunea Română

SUBCATEGORII

 Studii de Licenţă

 Studii de Masterat

 Studii de Doctorat

 Cifre de şcolarizare

 Taxe

 Pregătire Online

 Centrul de Pregătire

 Subiecte

 Admitere 2018

 Admitere 2017

 Admitere 2016

 Admitere 2015

 Admitere 2014

 Admitere 2013

 Admitere 2012

 Admitere 2011

 Admitere 2010

 Admitere 2009

 Admitere 2008

 Admitere 2007

 Admitere 2006

 Admitere 2005



INFO

   
25.05.2019
Concursul ESTIC 2019
20.05.2019
Sesiunea de vară
10.05.2019
O zi în FMI
18.04.2019
Zilele Porţilor Deschise
23.10.2018
Alegeri studenti în CF
22.10.2018
Burse 2018-2019
28.05.2018
Conferinţă TGSP
17.05.2018
WYRM 8th
30.03.2018
Anunţ mastere
06.05.2017
Sesiune deschisă
24.02.2017
Seminar de informare Erasmus
23.12.2016
Disertaţie 2017
23.12.2016
Licenţă 2017
19.12.2016
Decizia 467 (relocare 3)
13.12.2016
Decizia 464 (relocare 2)
11.11.2016
Anunt privind relocarea
27.05.2016
Prima Conferinţă a Matematicienilor Mircişti
11.12.2015
Dialog cultural
07.04.2014
Science Days
22.08.2011
Parteneriat Romanian-American Foundation
19.08.2011
Perfecţionare. Definitivat şi Gradul II
15.10.2010
Seminarul Ştiinţific al Catedrei de Matematică

    
Admitere 2010 - SESIUNEA SEPTEMBRIE
 
Lista de control a candidaţilor înscrişi
 

Nr.Crt.Numele CandidatuluiDomeniuLeg. 
1 Aldeş (Cojocaru) D. MarianaMAT5 detalii
2 Ali F. NurdanMAT1 detalii
3 Bîrsan S.M. Mihai-MarianMAT8 detalii
4 Maxim I. IonuţMAT4 detalii
5 Morozencu P. IonelMAT6 detalii
6 Puşcaşu M. CorinaMAT3 detalii
7 Şmocot (Cosor) C. DoiniţaMAT2 detalii
8 Toma O. OvidiuMAT7 detalii
9 Ali F. NurdanINF2 detalii
10 Apriotesei S. RăzvanINF10 detalii
11 Axinte A. Alexandru-CostinINF15 detalii
12 Bărbătosu G. Dan-AlexandruINF5 detalii
13 Brănescu M. Alexandru-SebastianINF4 detalii
14 Chirică G. Alexandru-MarianINF7 detalii
15 Duma M.N. Gabriel INF9 detalii
16 Gimpirea T. Valentin-DorinINF16 detalii
17 Letea (Gîrneţ) M. Teodora-CorneliaINF1 detalii
18 Mihail P. Gabriel-AlexandruINF6 detalii
19 Olariu N. Silviu-CristianINF14 detalii
20 Oprea F. BogdanINF13 detalii
21 Rotariu G. Valeriu-GeorgianINF11 detalii
22 Şişu C. ValentinINF12 detalii
23 Tudor I. Beatrice-GeorgianaINF8 detalii
24 Zaharia N. Ionuţ-RăzvanINF3 detalii
 
Numele:Bărbătosu G. Dan-Alexandru
Domeniul:Informatică (INF, INF-T)
Legitimaţia:5
Observaţii:
Tip:Prima licenţă
Liceul absolvit:CT Tomis, Constanţa
 
Opţiunile alese:
Opţiunea nr. 1Informatică cu taxă
 
Mediile intrate în concurs:
Media 8,50Clasa IX
Media 6,50Clasa X
Media mediilor din LICEU la Mate/Info: 7,50
Medie Bacalaureat: 7,97
Nota Bacalaureat la Mate/Info: 7,80